O nas

„Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.” – Thomas J. Peters

Nalepa Capital Trust Sp. z o. o. to spółka zarządzająca grupą holdingową o profilu inwestycyjno – developerskim (NCT). Prowadząca działalność samoistnie, poprzez grupę i jej spółki celowe w czterech kluczowych sektorach komercyjnego rynku nieruchomości:

  • HANDLOWYM (centrów handlowo-usługowych, retail parków, galerii handlowych, strett malli, pawilonów handlowych, stacji paliw, itp.),
  • BIUROWYM (budynków i parków biurowych),
  • WIELOFUNKCYJNYM (mieszkaniowym, mieszkaniowo – usługowo – handlowym),
  • MAGAZYNOWYM (magazynowym, magazynowo – biurowym, magazynowo – usługowo – handlowym).

Nasza Grupa angażuje się również w przedsięwzięcia związane z branżą paliwową, energią odnawialną, recyklingiem. Grupa NCT finansuje, realizuję i zarządza projektami posiadając kompetencje na każdym ich etapie od stworzenia koncepcji poprzez komercjalizację, wynajem, realizację i użytkowanie inwestycji.

Głównym celem NCT jest realizowanie powziętych projektów w sposób zapewniający zysk jednocześnie dbając o bezpieczeństwo zaangażowanych podmiotów.

U podstaw tej metody leży drobiazgowa analiza i kompleksowe planowanie atrakcyjnych projektów tak aby spełniały szereg kryteriów w zakresie opłacalności i przewidywanego ryzyka. Fachowa wiedza, długoletnie doświadczenie oraz siła pewnego kapitału czynią z nas odpowiedzialnych partnerów dla biznesowych kontrahentów.

Tak przyjęty model działania w stosunku do poszczególnych projektów wpisuje się w długoterminową strategię grupy holdingowej NALEPA CAPITAL TRUST która zakłada stałe poszerzanie finansowych możliwości grupy jak i kompetencji we wszystkich obszarach jej działalności dla osiągniecia pełnego sukcesu wraz z optymalnym zyskiem dla Grupy i jej Partnerów.